Kurs spawania TIG 141

poziom podstawowy I

Po ukończeniu uzyskasz certyfikat spawacza, świadectwo oraz Książkę Spawacza wydane przez Górnośląski Instytut Technologiczny.

TIG to kolejna metoda spawania w osłonie gazowej, której uczymy naszych kursantów. W tym przypadku łuk spawalniczy zawsze jarzy się w osłonie gazowej obojętnej argonu, helu lub mieszanki tych dwóch składników. Materiał dodatkowy może być podawany przez spawacza lub w sposób automatyczny. Spawanie TIG stosuje się do spawania konstrukcji ze stali nisko i wysokostopowych, a także tych, wykonanych z miedzi, aluminium, magnezu i ich stopów. Metoda ma szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, lotnictwie, kosmonautyce itp. Jej atutem jest możliwość uzyskania czystych metalurgicznie spoin wysokiej jakości. Kosztem świetnej jakości i precyzji połączeń jest jednak mniejsza wydajność metody.

Najbliższy termin?
prosimy o kontakt
Gdzie?
Poddębice
Jak długo?
2 tygodnie
Cena?
1999 zł (brutto)
lub zadzwoń: 730 730 242

Jakie wymogi trzeba spełnić, żeby odbyć kurs spawania w Poddębicach?

Jeśli chcesz zapisać się na nasz kurs spawania, łódzkie województwo to obszar naszego działania. Organizujemy szkolenia z metod spawania MAG, TIG i MMA. Aby wziąć udział w kursie, musisz spełnić następujące wymagania:
●  mieć ukończony 18 rok życia,
●  mieć wykształcenie co najmniej podstawowe,
●  posiadać stan zdrowia pozwalający na pracę na tym stanowisku, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim,
●  przedstawić książeczkę spawacza (w przypadku chęci poszerzenia dotychczasowych uprawnień).

Jakie dokumenty otrzymuje osoba kończąca kurs spawania w Poddębicach?

Po zakończonym kursie masz możliwość wzięcia udziału w egzaminie państwowym organizowanym przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Po zdaniu egzaminu otrzymasz Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza. Upoważnia ono do podjęcia pracy w zawodzie w Polsce, a także pozostałych krajach Unii Europejskiej. Po uzyskaniu pozytywnej oceny egzaminu otrzymasz również książeczkę spawacza, w której zamieszcza się informacje na temat wykonywanych kursów oraz odnowień.

Czego uczestnicy dowiadują się na kursach spawania?

Organizowane przez nas kursy spawania składają się zarówno z zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Są one prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Szkolenia są idealną okazją do tego, aby zdobyć informacje na temat bezpiecznego używania sprzętu, dbania o higienę miejsca pracy czy prawidłowego przebiegu procesu spawania daną metodą. Podczas kursu dowiesz się także tego, na co należy zwracać szczególną uwagę w trakcie spawania.

Ile kosztują oferowane kursy? Czy są dodatkowe opłaty?

To, ile kosztuje kurs spawania Poddębice, zależy m.in. od tego, jaką metodą spawania wybierzesz. Cena za kurs danej metody obejmuje naukę w zakresie jednej grupy materiałowej. Dobór kolejnej grupy będzie wiązał się z dodatkowym kosztem. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz zapewniamy pełne wsparcie w trakcie kursu. Ceny podane zostały w karcie poszczególnych kursów. Są to kwoty całkowite, co oznacza, że kursantów nie obowiązują żadne dodatkowe koszty.

Sprawdź pozostałą ofertę naszych kursów, które pozwalają zdobyć uprawnienia zawodowe.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty na kurs spawania w Łodzi lub Poddębicach.

Zapisz się wstępnie

lub skontaktuj się z nami
Szkolenia prowadzone są na nowym sprzęcie, w naszym nowoczesnym ośrodku szkoleniowym.
21 lat doświadczenia
Gwarancja jakości
Doświadczona kadra
Nowoczesny sprzęt

Certyfikat TÜV po kursie spawania

Szkolenie zakończone będzie egzaminem praktycznym i teoretycznym, a także wydaniem oficjalnych dokumentów, takich jak:

Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza – wydane przez akredytowaną jednostkę certyfikującą TÜV, z ważnością przez 3 lata.
Książeczka spawacza (opcjonalnie).

Świadectwo egzaminu, znane również jako certyfikat spawacza, wydane przez jednostkę certyfikującą TÜV, jest uznawane na całym świecie jako obiektywne potwierdzenie posiadanych kompetencji.

Uprawnienia wydawane przez Instytut Spawalnictwa